531914-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa cysterny do przewozu wody
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa cysterny do przewozu wody
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Dostawa cysterny do przewozu wody”. Zamówienie obejmuje dostawę naczepy-cysterny oraz ciągnika siodłowego
Interne KennungPT.2370.05.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZgodnie z SWZ. strona internetowa na której znajdują się niezbędne informacje https://platformazakupowa.pl/pn/straz_inowroclaw/proceedings
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133100 Tankwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Dostawa cysterny do przewozu wody”. Zamówienie obejmuje dostawę naczepy-cysterny oraz ciągnika siodłowego. Specyfikacja warunków zamówienia oraz Opis przedmiotu zamówienia znajdują się na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/straz_inowroclaw/proceedings
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133100 Tankwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Menge1 Stück