531927-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Výpůjčka plně automatizovaných biochemických a imunochemických analyzátorů, zahrnující automatickou linku s plně integrovaným preanalytickým a transportním modulem a záložní analytický systém, včetně dodávky specifického spotřebního materiálu II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýpůjčka plně automatizovaných biochemických a imunochemických analyzátorů, zahrnující automatickou linku s plně integrovaným preanalytickým a transportním modulem a záložní analytický systém, včetně dodávky specifického spotřebního materiálu II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou: - pravidelné dílčí dodávky spotřebního materiálu, tj. reagencií, kalibrátorů, kontrolních materiálů, provozních chemikálií a veškerého spotřebního materiálu (dále také jako „diagnostika“) potřebného k materiálnímu zajištění biochemických a imunochemických vyšetření v oblasti níže definovaného spektra vyšetření na dobu neurčitou, včetně zajištění bezplatné přepravy tohoto materiálu do místa určení – Laboratoř hematoonkologie a klinické biochemie Nemocnice Havířov, příspěvková organizace, Dělnická 1132/24, Havířov. - bezplatná výpůjčka a instalace plně automatizovaných biochemických a imunochemických analytických systémů, zahrnující automatickou linku s plně integrovaným preanalytickým a transportním modulem a záložní analytický systém, vše specifikováno níže, pro Laboratoř hematoonkologie a klinické biochemie (dále také jen „analyzátorů“) včetně příslušenství a SW se zajištěním školení (níže podrobněji upřesněno) v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, jejich plného servisu vč. bezpečnostně technických kontrol dle návodu výrobce ev. validací a případné modernizace, a to vše po celou dobu plnění předmětu veřejné zakázky, - bezplatná výpůjčka a instalace potřebné úpravny vody vhodné pro zajištění provozu nabízených analytických systémů v podmínkách instalace v Laboratoři hematoonkologie a klinické biochemie, - bezplatná výpůjčka a instalace záložních zdrojů (UPS) s dostačující kapacitou pro chod všech systémů při výpadku elektrické energie na dobu minimálně 30 minut.
Interne KennungP25V00000226
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 33127000 Ausrüstung für Immunoanalysen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001