531930-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU
Beschreibung: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu autobusima sa polascima iz Zagreba na različite lokacije, podijeljen po grupama: • Grupa 1: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relaciji Zagreb-Savudrija-Zagreb • Grupa 2: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relaciji Zagreb-Veli Lošinj-Zagreb • Grupa 3: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relacijama Zagreb-Crikvenica-Zagreb • Grupa 4: Povremeni prijevoz putnika osnovnih škola grada Zagreba i Zagrebačke županije za Grad mladih • Grupa 5: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu za relacije izvan predviđenih ruta Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2026-2412
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJI ZAGREB-SAVUDRIJA-ZAGREB
Beschreibung: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJI ZAGREB-SAVUDRIJA-ZAGREB Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2026-2412-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Los: LOT-0002
Titel: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJI ZAGREB-VELI LOŠINJ-ZAGREB
Beschreibung: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJI ZAGREB-VELI LOŠINJ-ZAGREB Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2026-2412-2
Los: LOT-0003
Titel: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJAMA ZAGREB-CRIKVENICA-ZAGREB
Beschreibung: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJAMA ZAGREB-CRIKVENICA-ZAGREB Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2026-2412-3
Los: LOT-0004
Titel: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA I ZAGREBAČKE ŽUPANIJE ZA GRAD MLADIH
Beschreibung: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA I ZAGREBAČKE ŽUPANIJE ZA GRAD MLADIH Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2026-2412-4
Los: LOT-0005
Titel: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU ZA RELACIJE IZVAN PREDVIĐENIH RUTA
Beschreibung: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU ZA RELACIJE IZVAN PREDVIĐENIH RUTA Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2026-2412-5