See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite
Beschreibung: Predmet nabave su rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite, a sve su skladu s DON.
Interne Kennung: DD-V-9/26-D2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite PP HE Sjever
Beschreibung: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite PP HE Sjever
Interne Kennung: DD-V-9/26-D2-1
Los: LOT-0002
Titel: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite PP HE Zapad
Beschreibung: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite PP HE Zapad
Interne Kennung: DD-V-9/26-D2-2
Los: LOT-0003
Titel: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite u PP HE Jug
Beschreibung: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite u PP HE Jug
Interne Kennung: DD-V-9/26-D2-3
Los: LOT-0004
Titel: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite TERMO
Beschreibung: Rezervni dijelovi i održavanje sustava tehničke zaštite TERMO
Interne Kennung: DD-V-9/26-D2-4