531990-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausbildung – Dynamický nákupní systém pro služby spojené s odborným rozvojem zaměstnanců
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro služby spojené s odborným rozvojem zaměstnanců
BeschreibungDynamický nákupní systém je zaměřen především na řešení potřeb spojených s rozvojem zaměstnanců, které umožní flexibilní zajištění vzdělávacích a rozvojových služeb pro zaměstnance centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů v následujících 8 letech.
Interne KennungDynamický nákupní systém pro služby spojené s odborným rozvojem zaměstnanců
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPodrobný postup je stanoven v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 80511000 Ausbildung des Personals, 79998000 Coaching, 80532000 Managementausbildung, 79632000 Personalschulung, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 80510000 Spezialausbildung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79600000 Personaleinstellung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
LosLOT-0009
TitelBezpečnost a krizové řízení
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti obrany státu, vnitřní bezpečnosti, krizového řízení, ochrany informací a jaderné bezpečnosti. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 24 Vnitřní pořádek a bezpečnost státu 25 Krizové řízení, ochrana obyvatelstva a integrovaný záchranný systém 48 Obrana 50 Hospodářská opatření pro krizové stavy a správa státních hmotných rezerv 58 Jaderná bezpečnost, radiační ochrana a správa ve věcech chemických a biologických zbraní
Interne KennungKategorie F4
LosLOT-0010
TitelZemědělství a životní prostředí
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti zemědělství, lesního a vodního hospodářství, ochrany přírody a životního prostředí. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 42 Zemědělství a rostlinolékařská péče 43 Lesní hospodářství, myslivost, rybářství a včelařství 44 Vodní hospodářství 45 Potravinářství 46 Veterinární péče 47 Pozemková správa a krajinotvorba 49 Financování, řízení a sledování Společné zemědělské politiky 52 Ochrana přírody a krajiny 53 Technická ochrana životního prostředí
Interne KennungKategorie F5
LosLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 80510000 Spezialausbildung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80532000 Managementausbildung, 79632000 Personalschulung, 79998000 Coaching, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79600000 Personaleinstellung
LosLOT-0016
TitelTeambuilding jako vzdělávací nástroj
BeschreibungTeambuilding se vzdělávací ambicí zaměřený na rozvoj dovedností, sebepoznání, odolnosti a spolupráce.
Interne KennungKategorie G
LosLOT-0015
TitelŠkolství, kultura a média
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti školství, mládeže, tělovýchovy, kultury, církví a mediální legislativy. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 9 Školství, mládež a tělovýchova 11 Kultura, církve a náboženské společnosti 12 Média, audiovize a regulace vysílání
Interne KennungKategorie F10
LosLOT-0014
TitelZahraniční vztahy a evropské záležitosti
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti diplomacie, mezinárodních vztahů, evropských politik a zahraničních služeb. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 7 Zahraniční vztahy a služba 61 Evropská politika a vztahy
Interne KennungKategorie F9
LosLOT-0013
TitelVšeobecná státní správa
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti chodu státní správy, archivnictví, statistiky, katastru nemovitostí a agendy státní služby. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 27 Archivnictví a spisová služba 54 Státní statistická služba 55 Zeměměřictví a katastr nemovitostí 62 Organizační věci státní služby a služebních vztahů státních zaměstnanců
Interne KennungKategorie F8
LosLOT-0012
TitelMístní rozvoj, investice a plánování
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti čerpání evropských fondů, územního plánování, regionálního rozvoje a cestovního ruchu. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 39 Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy 41 Územní plánování a stavební řád 63 Bydlení, regionální rozvoj a cestovní ruch
Interne KennungKategorie F7
LosLOT-0011
TitelPrůmysl, technologie a infrastruktura
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, stavebnictví, obchodu, výzkumu a informačních technologií. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 10 Výzkum, vývoj a inovace 28 Informační a komunikační technologie 29 Energetika 30 Hornictví, geologie, podzemní stavitelství, výbušniny a surovinová politika 31 Průmysl 32 Stavebnictví 33 Obchod, licence a mezinárodní ekonomické vztahy 34 Podnikání a živnosti 35 Ochrana spotřebitele a trhu 36 Elektronické komunikace a poštovní služby 51 Doprava
Interne KennungKategorie F6
LosLOT-0017
TitelPodpora psychologického bezpečí
BeschreibungPsychologická podpora pro individuální zaměstnance, týmy či vedení agentury ve specifických případech. Ty mohou být spojeny s psychickou nepohodou individuálních zaměstnanců pramenící ze složité osobní či pracovní situace, s psychickou nepohodou týmů v návaznosti na specifické události, s poradenstvím přístupu k osobám v psychické nepohodě ze strany vrcholového vedení a kolegů.
Interne KennungKategorie H
LosLOT-0001
TitelSystémová a metodická podpora
BeschreibungV souladu s účelem zavedení DNS je tato kategorie zaměřena na zvýšení efektivity celého zavedeného interního systému pro odborný rozvoj zaměstnanců. Z tohoto důvodu tato kategorie zajišťuje ● analytické, evaluační a metodické zázemí pro realizaci služeb v jednotlivých tematických kategoriích DNS. Jejím cílem je zajistit konzistentní a kvalitní metodický přístup napříč všemi plněními a zároveň umožnit flexibilní přizpůsobování dle vývoje potřeb zadavatele. ● realizační služby provádějící ověřování kvality dodaných plnění, revize zavedených postupů, konzultací ke způsobům provedení k plněním provedených v jiných kategoriích. Součástí plnění tak budou zejména: ● revize fungování současně nastaveného interního systému odborného vzdělávání zaměstnanců za účelem zvýšení jeho efektivity ● analýzy vzdělávacích a rozvojových potřeb organizace (včetně dotazníkových šetření a development center), ● nové návrhy a průběžná aktualizace systému rozvoje včetně metodických rámců pro jednotlivé formy rozvoje (např. koučink, mentoring, facilitace), ● evaluace dopadů realizovaných aktivit, návrh způsobu měření (indikátorů) i sledování pokroku, ● facilitace strategických workshopů a řízených reflexí (např. v oblasti přechodu pod služební zákon, duševního zdraví zaměstnanců, rozvoje silných stránek zaměstnanců apod.), ● odborné vedení procesů týkajících se institucionální transformace (např. přechod na nové veřejnoprávní postavení zaměstnavatele), ● zajištění aktualizace, sdílení a udržení kvality dohodnutých metodických přístupů napříč jednotlivými DNSTendry realizující ostatní kategorie, ● posuzování, zavádění a ověřování nových metod v oblasti odborného vzdělávání zaměstnanců (např. možnosti nástrojů spojených s AI, brain based metody apod.). Metodická podpora bude poskytována jak prostřednictvím samostatných zadání v této kategorii (DNSTendry), tak formou povinných aktualizací a udržování standardu metodických přístupů v rámci ostatních kategorií (součástí zadání DNSTendrů bude dodržení aktuálních metod a procesů popsaných v rámci této kategorie). Základ metodického rámce (výběr oblastí): ● týmový koučink, ● mentoring a podpora nástupnictví, ● metodické vedení v oblastech strategické změny, ● reflexe duševního zdraví a psychické podpory, ● návrh a správa systémového rámce pro evaluaci dopadů.
Interne KennungKategorie A
LosLOT-0008
TitelPrávo a vnitřní správa
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti legislativy, veřejných zakázek, ochrany práv, vnitřní správy státu a správního práva. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 22 Legislativa 23 Lidská práva 26 Systém veřejné správy a všeobecná vnitřní správa 37 Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek 56 Ochrana průmyslového vlastnictví, autorských práv a práv souvisejících 57 Ochrana hospodářské soutěže a dozor nad zadáváním veřejných zakázek 59 Ochrana utajovaných informací 60 Ochrana osobních údajů 64 Právní činnost
Interne KennungKategorie F3
LosLOT-0007
TitelPráce, sociální věci a zdravotnictví
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti sociální politiky, zaměstnanosti, pracovněprávních vztahů, sociálního pojištění a zdravotnictví. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 13 Nepojistné sociální dávkové systémy 14 Sociální služby, sociální práce, sociálně-právní ochrana dětí a rodinná politika 15 Sociální pojištění 17 Zaměstnanost 18 Pracovněprávní vztahy 19 Platy, mzdy a jiné odměny za práci 20 Bezpečnost práce 21 Zdravotnictví a ochrana zdraví
Interne KennungKategorie F2
LosLOT-0006
TitelFinance a hospodářství
BeschreibungV této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti veřejných financí, daní, auditu, správy státního majetku a finančního trhu. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 1 Finance 2 Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry 3 Audit 4 Hospodaření s majetkem státu a jeho privatizace 5 Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím 6 Finanční trh 7 Ekonomická ochrana státu
Interne KennungKategorie F1
LosLOT-0005
TitelLeadership programy a interní akademie
BeschreibungRozvojové programy pro vrcholové vedení, skupinové i individuální formáty. Zaměření na praktické využití a příklady z praxe.
Interne KennungKategorie E
LosLOT-0004
TitelFacilitace a podpora řízení změn
BeschreibungFacilitace workshopů, podpora strategických změn, řízení týmů v zátěži. Příprava organizačních změn, které budou mít zásadní dopad na zadavatele (– např. přechod pod režim zákona o státní službě), strategie komunikace a přípravy týmů na změnu, příprava vrcholového vedení na komunikaci změny apod. Vypracování komunikační strategie změn interní transformace a s tím spojené veškeré změny (organizační struktura, změna právních dokumentů, apod.), včetně komunikace změn a jejich pozitivních i možných negativních dopadů.
Interne KennungKategorie D
LosLOT-0003
TitelTýmový koučink
BeschreibungRozvoj týmové spolupráce, komunikace a dynamiky. Týmový koučink jako nástroj pro lepší spolupráci napříč týmy s cílem dosažení efektivního společného výsledku, jako nástroj pro zlepšení komunikace a vzájemného pochopení napříč týmy či uvnitř týmů.
Interne KennungKategorie C