See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nafta v roce 2026 - 2027
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nafty včetně dopravy a přečerpání do cisterny.
Interne Kennung: DIAMO-D350/96030/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4. – Lokalita Příbram
Interne Kennung: DIAMO-D350/96030/2025 - 4
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje si právo prodloužit dobu plnění (i v části VZ) do 31.12.2027 a navýšení celkového objemu dodávek pro jednotlivé části veřejné zakázky
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. – Lokalita Mydlovary
Interne Kennung: DIAMO-D350/96030/2025 - 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. – Lokalita Zlaté Hory
Interne Kennung: DIAMO-D350/96030/2025 - 2
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. – Lokalita Dolní Rožínka
Interne Kennung: DIAMO-D350/96030/2025 - 1
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje si právo prodloužit dobu plnění (i v části VZ) do 31.12.2027 a navýšení celkového objemu dodávek pro jednotlivé části veřejné zakázky.