See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa samochodów dla jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia zawarto: dla części 1 w załączniku nr 2.1 do SWZ, dla części 2 w załączniku nr 2.2 do SWZ, dla części 3 w załączniku nr 2.3 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: NH.270.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Dostawa pojazdów osobowych z napędem 4x4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa samochodów dla jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia zawarto: dla części 1 w załączniku nr 2.1 do SWZ.Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe, maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w każdej z części. W ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na pojazdy i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy pojazdów będących przedmiotem zamówienia (Opcja). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości która nie będzie przekraczała 100% wartości brutto umowy (maksymalna ilości pojazdów w opcji dla każdej części osobno nie przekroczy: część 1 – 5 sztuk, część 2 – 10 sztuk, część 3 – 10 sztuk). Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa pojazdu określona w formularzu ofertowym- załączniku nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Dostawa pojazdów terenowych typu pick-up typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa samochodów dla jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia zawarto: dla części 2 w załączniku nr 2.2 do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe, maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113300 Geländegängige Fahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Dostawa pojazdów terenowych typu pick-up typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa samochodów dla jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia zawarto: dla części 3 w załączniku nr 2.3 do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe, maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy.