See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor diensten inzake veiligheidscoördinatie-ontwerp en -verwezenlijking
Beschreibung: De Opdracht omvat het ter beschikkingstellen van één of meerdere coördinatoren-ontwerp en coördinatoren-verwezenlijking voor verschillende projecten van verschillende omvang.
Interne Kennung: DWV-ALG-VG-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DWV-ALG-VG-03 - 1
Interne Kennung: 1