532043-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Sukcesywne dostawy oraz montaż mebli biurowych przez okres 24 miesięcy dla Jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy oraz montaż mebli biurowych przez okres 24 miesięcy dla Jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
BeschreibungPrzedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do SWZ). Zamawiający przewiduje możliwość wydłużenia okresu świadczenia w przypadku niewyczerpania w oznaczonym pierwotnie terminie 24 miesięcy kwoty Umowy, na dalszy czas oznaczony, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy.
Interne KennungRZP/PN/74/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39130000 Büromöbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSukcesywne dostawy oraz montaż mebli biurowych przez okres 24 miesięcy dla Jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach