See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług spedycji kolejowej i nawęglania w Wydziałach Wytwarzania Południe przy ul. Żelaznej 7 i Północ przy ul. Holszańskiej 3 w RADPEC S.A. w Radomiu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług spedycji kolejowej i nawęglania w Wydziałach Wytwarzania Południe przy ul. Żelaznej 7 i Północ przy ul. Holszańskiej 3 w RADPEC S.A. w Radomiu.” zgodnie z zakresem i zasadami określonymi w projektowanych postanowieniach umów stanowiących załączniki do SWZ tj.: Załącznik Nr 2A dla Części I oraz Załącznik Nr 2B dla Części II.
Vorherige Bekanntmachung: 317053-2026
Interne Kennung: 05/06/2026/MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej: https://rpec.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/508210 pod nazwą „Świadczenie usług spedycji kolejowej i nawęglania w Wydziałach Wytwarzania Południe przy ul. Żelaznej 7 i Północ przy ul. Holszańskiej 3 w RADPEC S.A. w Radomiu.”. 2. W zakładce „Załączniki” przedmiotowego postępowania dostępna jest dokumentacja postępowania. Pobranie dokumentu następuje po kliknięciu na wybrany załącznik i wciśnięciu polecenia „Pobierz”. W celu pobrania kilku wybranych lub wszystkich załączników jednocześnie należy wybrać polecenie „Pobierz paczkę” lub odpowiednio „Pobierz wszystkie załączniki organizatora”. W przypadku plików o większym rozmiarze, Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamieszczenia ich na zewnętrznym serwerze z jednoczesnym wskazaniem Wykonawcom na Platformie Zakupowej informacji w tym zakresie oraz linka umożliwiającego pobranie załączników przez Wykonawców. 3. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując, w przypadku posiadania konta w Platformie Zakupowej, akceptuje warunki korzystania z Platformy Zakupowej, określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej: https://platforma.eb2b.com.pl/cms/page/id/terms-and-conditions oraz uznaje go za wiążący.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr, 63120000 Lagerung und Lagerhaltung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług manewrowych na bocznicach kolejowych RADPEC S.A.: Południe TC I przy ul. Żelaznej 7 i "Stara Wola" Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3 (Energetyków) w Radomiu.
Beschreibung: Zakres prac dla Części I obejmuje: a) Świadczenie usług manewrowych na bocznicy kolejowej RADPEC S.A. Południe TC I przy ul. Żelaznej 7 w Radomiu, b) Świadczenie usług manewrowych na bocznicy kolejowej RADPEC S.A. "Stara Wola" Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3 (Energetyków) w Radomiu, c) Szacunkowa ilość ton dostarczonego na bocznicę RADPEC S.A. Południe TC I przy ul. Żelaznej 7 w Radomiu miału węglowego w okresie obowiązywania umowy wynosi [TC1] około 51 109 ton d) Szacunkowa ilość ton dostarczonego na bocznicę RADPEC S.A. "Stara Wola" Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3 (Energetyków) w Radomiu, miału węglowego w okresie obowiązywania umowy wynosi [TC2] około 41 047 ton Uwaga. Jednocześnie Zamawiający informuje, że minimalna (gwarantowana) ilość ton dostarczonego na obydwie bocznice miału węglowego w okresie obowiązywania umowy wynosi 80 000 ton w okresie trwania umowy. -Zamawiający oświadcza, że prognoza ilości ton dostarczonego na obydwie bocznice miału węglowego w okresie obowiązywania umowy stanowi jedynie przybliżoną wartość, która w trakcie wykonywania Umowy może również ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w stosunku do tej prognozy. Faktyczna ilość ton (mniejsza lub większa od prognozy), uzależniona będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb, z tym że niezależnie od ich wielkości Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowane w przetargu ceny. Wykonawca nie może dochodzić od Zamawiającego żadnych roszczeń finansowych (np. odszkodowania), jeżeli w okresie obowiązywania umowy Zamawiający dostarczy mniejszą lub większą ilość ton miału węglowego niż prognozowana ilość, w szczególności spowodowanej zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
Interne Kennung: 05/06/2026/MM - Część I
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług rozładunkowych z wagonów kolejowych oraz nawęglania w Wydziale Wytwarzania Południe TC I przy ul. Żelaznej 7 i Wydziale Wytwarzania Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3,
Beschreibung: a) Świadczenie usług rozładunkowych z wagonów kolejowych samowyładowczych typu „Fals” lub z wagonów węglarek typu „EAOS” na bocznicy kolejowej RADPEC Południe TC I przy ul. Żelaznej 7 w Radomiu, b) Świadczenie usług magazynowania opału - miału węglowego na placu węglowym w Ciepłowni Południe TC I przy ul. Żelaznej 7 w Radomiu, c) Świadczenie usług nawęglania Ciepłowni Południe przy ul. Żelaznej 7 w Radomiu, d) Szacunkowa ilość ton dostarczonego na bocznicę TCI miału węglowego w okresie obowiązywania umowy wynosi [TC1] około 51 109 ton e) Świadczenie usług rozładunkowych z wagonów typu węglarek „EAOS” kolejowych na bocznicy kolejowej "Stara Wola" Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3 w Radomiu, f) Świadczenie usług magazynowania opału - miału węglowego na placu węglowym w Ciepłowni Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3 w Radomiu, g) Świadczenie usług nawęglania Ciepłowni Północ TC II przy ul. Holszańskiej 3 w Radomiu, h) Szacunkowa ilość ton dostarczonego na bocznicę TCII miału węglowego w okresie obowiązywania umowy wynosi [TC2] około 41 047 ton Uwaga. Jednocześnie Zamawiający informuje, że minimalna (gwarantowana) ilość ton dostarczonego na obydwie bocznice miału węglowego w okresie obowiązywania umowy wynosi 80 000 ton w okresie trwania umowy. -Zamawiający oświadcza, że prognoza ilości ton dostarczonego na obydwie bocznice miału węglowego w okresie obowiązywania umowy stanowi jedynie przybliżoną wartość, która w trakcie wykonywania Umowy może również ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w stosunku do tej prognozy. Faktyczna ilość ton (mniejsza lub większa od prognozy), uzależniona będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb, z tym że niezależnie od ich wielkości Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowane w przetargu ceny. Wykonawca nie może dochodzić od Zamawiającego żadnych roszczeń finansowych (np. odszkodowania), jeżeli w okresie obowiązywania umowy Zamawiający dostarczy mniejszą lub większą ilość ton miału węglowego niż prognozowana ilość, w szczególności spowodowanej zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
Interne Kennung: 05/06/2026/MM - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen