532106-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Zakup urządzeń elektronicznych dla realizacji zajęć w ramach projektu pn. "Włączamy przyszłość!" Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń elektronicznych dla realizacji zajęć w ramach projektu pn. "Włączamy przyszłość!" Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż wyposażenia informatycznego, tj.: 1) Monitorów interaktywnych wraz z akcesoriami, tj.: a. Monitory interaktywne - 9 szt. b. Uchwyt montażowy – 1 szt. c. Elektryczne podstawy mobilne/ elektryczne mobilne statywy (stojaki)- 8 szt. d. Komputery OPS – 2 szt. e. Kabel HDMI – 1 szt. f. Pakiet aplikacji/gier/ pakietów edukacyjnych – 1 szt. 2) Urządzeń wielofunkcyjnych: a) Urządzenia wielofunkcyjne (A4) – 2 szt. b) Urządzenia wielofunkcyjne (A3) – 3 szt. 3) Laptopów – 4 szt. 4) Oprogramowania: a) Microsoft Office Professional Plus 2024 – 4 szt. b) Microsoft Office Standard 2024 - 3 szt. 5) Komputerów stacjonarnych typu all-in-one - 1 sztuka 6) Komputerów stacjonarnych – 2 sztuki Zadnie realizowane jest w ramach projektu pn. "Włączamy przyszłość!" Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju, dofinansowanego w ramach działania 6.02 kształcenia ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungBZP.271.108.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 39151100 Regalanlagen, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32581100 Datenübertragungskabel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż wyposażenia informatycznego, tj.: 1) Monitorów interaktywnych wraz z akcesoriami, tj.: a. Monitory interaktywne - 9 szt. b. Uchwyt montażowy – 1 szt. c. Elektryczne podstawy mobilne/ elektryczne mobilne statywy (stojaki)- 8 szt. d. Komputery OPS – 2 szt. e. Kabel HDMI – 1 szt. f. Pakiet aplikacji/gier/ pakietów edukacyjnych – 1 szt. 2) Urządzeń wielofunkcyjnych: a) Urządzenia wielofunkcyjne (A4) – 2 szt. b) Urządzenia wielofunkcyjne (A3) – 3 szt. 3) Laptopów – 4 szt. 4) Oprogramowania: a) Microsoft Office Professional Plus 2024 – 4 szt. b) Microsoft Office Standard 2024 - 3 szt. 5) Komputerów stacjonarnych typu all-in-one - 1 sztuka 6) Komputerów stacjonarnych – 2 sztuki Zadnie realizowane jest w ramach projektu pn. "Włączamy przyszłość!" Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju, dofinansowanego w ramach działania 6.02 kształcenia ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.