2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce kuchyně SPŠ Otrokovice – Dodávka a montáž zařízení gastro
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž gastro zařízení pro provoz školního stravování, konkrétně školní jídelnu v budově zadavatele na adrese: tř. Tomáše Bati 1582, 765 02 Otrokovice. Pro realizaci této veřejné zakázky bude uzavřena smlouva s jedním dodavatelem. Zadavatel požaduje spotřebiče pro profesionální použití splňující nejvyšší dostupnou energetickou třídu dle příslušné legislativy pro daný typ spotřebiče. Detailní popis předmětu a podmínek plnění veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace) a v projektové dokumentaci (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: VZ/2026/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 39221180 Küchenutensilien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v obchodních podmínkách, které jsou součástí zadávací dokumentace.