532191-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schlammentsorgung – „Rámcová dohoda o zajištění svozu a likvidace odpadů-dílčí plnění II/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rámcová dohoda o zajištění svozu a likvidace odpadů-dílčí plnění II/2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění svozu odpadu vzniklého z provozu zadavatele a jeho likvidace v souladu s příslušnou odpadovou legislativou a Rámcovou dohodou.
Vorherige Bekanntmachung45561-2022
Interne KennungVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513900 Schlammentsorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda o zajištění svozu a likvidace odpadů-dílčí plnění II/2026