532227-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Krajské dopravní informační centrum – studie, projektová dokumentace, inženýring a AD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKrajské dopravní informační centrum – studie, projektová dokumentace, inženýring a AD
BeschreibungPředmětem smlouvy je zajištění provádění služeb ve vztahu k realizaci KDIC zadavatelem. Předmět plnění je blíže specifikován v závazném vzoru smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace. Konkrétní části předmětu plnění pak budou zadány v jednotlivých navazujících dílčích plněních, a to v souladu s obecným vymezením předmětu plnění provedeným ve vzoru smlouvy.
Interne Kennung03/ORN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenzměnu termínů provádění plnění, jakož i jednotlivých dílčích plnění, v případech blíže specifikovaných v závazném návrhu smlouvy, vyjma doby realizace studie KDIC dle čl. 9.2 této zadávací dokumentace.