See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa probówek, odczynników oraz dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 3 zadania częściowe
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania jak określono w pkt 3.2 SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 00024269-2023
Interne Kennung: AZ-P.2023.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odczynniki i materiały zużywalne do analizatorów EPOC będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: odczynniki i materiały zużywalne do analizatorów EPOC będących własnością Zamawiającego – wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: probówki do pobierania krwi włośniczkowej i bezpieczne nakłuwacze do pobierania krwi z drenów
Beschreibung: probówki do pobierania krwi włośniczkowej i bezpieczne nakłuwacze do pobierania krwi z drenów - wg załącznika nr 2/2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0003
Titel: odczynniki, akcesoria, materiały eksploatacyjne oraz kontrolne wraz z dzierżawą analizatorów parametrów krytycznych
Beschreibung: odczynniki, akcesoria, materiały eksploatacyjne oraz kontrolne wraz z dzierżawą analizatorów parametrów krytycznych – wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren