2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piecki – wycinanie odrośli brzozy na torfowisku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Piecki – wycinanie odrośli brzozy na torfowisku”. Zadanie obejmuje wycinkę odrośli brzozy z pła torfowcowego, z powierzchni o roboczym numerze 2 wraz z zebraniem i usunięciem biomasy poza rezerwat i zutylizowaniem jej we własnym zakresie lub pozostawieniem w drzewostanie sąsiadującym z torfowiskiem – po uzgodnieniu miejsca lokalizacji z miejscowym leśniczym (leśnictwo Antoniewo, Nadleśnictwo Przymuszewo) Powierzchnia prowadzenia prac to ok.1,40 ha. „Powierzchnia 1” (ok. 0,50 ha) ma być pozostawiona bez zabiegów’ z „Powierzchni 2” (ok.1,40 ha) należy usunąć odrośla brzozy. Odrośla brzozy rosną pomiędzy sosnami i bagnem zwyczajnym. Osiągają wysokość od 30 cm do 1,52,0 m. Sosen, pojedynczych jałowców i bagna zwyczajnego nie wycinamy. Powierzchnia jest miejscami uwodniona.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SA.III.261.1.20.2025.IW
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen