See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rijopleidingen (CCV-D1 en D2 en gepantserd)
Beschreibung: 22-10-2025, Rectificatie: Om te waarborgen dat de geschiktheidseis proportioneel, controleerbaar en niet-discriminatoir is, heeft Aanbestedende dienst besloten de kerncompetentie te laten vervallen. Geschiktheid wordt hiermee vastgesteld op basis van de erkenning als CBR-erkend opleidingsinstituut voor CCV-D1 en D2. Deze wijziging is doorgevoerd in de leidraad, specifiek paragraaf 2.5.3. Zie het bestand "Leidraad EA Rijopleidingen (CCV D1 en D2)_def_NvI_1". Het betreft een wezenlijke wijziging in de zin van artikel 2.67 Aw 2012. De aanbesteding is daarom gerectificeerd in TenderNed/Mercell en de bijbehorende termijnen worden opnieuw in acht genomen conform de aangepaste planning in Mercell. De opdracht betreft het verrichten van Rijopleidingen (CCV-D1, -D2 & gepantserd). Er bestaat behoefte aan extra-rijonderricht capaciteit waarin, vanuit de defensieorganisatie, niet kan worden voorzien. De inschakeling van een marktpartij is noodzakelijk. De huidige raamovereenkomst is reeds geëxpireerd, reden waarom opdrachtgever een nieuwe raamovereenkomst wil afsluiten voor deze dienstverlening. Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het uitvoeren van diensten. Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van eisen als opgenomen in de Bijlage 3 van deze Aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411200 Erteilung von Fahrstunden
5. Los
Los: LOT-0000