See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie wsparcia technicznego na sprzęt i oprogramowanie
Beschreibung: Przedłużenie wsparcia technicznego na sprzęt i oprogramowanie
Interne Kennung: 66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1- – Wsparcie techniczne dla biblioteki taśmowej Quantum Scalary i3 na 3 lata
Beschreibung: pakiet nr 1- – Wsparcie techniczne dla biblioteki taśmowej Quantum Scalary i3 na 3 lata
Interne Kennung: pakiet nr 1 – Wsparcie techniczne dla biblioteki taśmowej Quantum Scalary i3 na 3 lata
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 – Wsparcie techniczne dla macierzy dyskowej Pure Storage Flash Blade S200-D na 2 lata
Beschreibung: pakiet nr 2 – Wsparcie techniczne dla macierzy dyskowej Pure Storage Flash Blade S200-D na 2 lata
Interne Kennung: pakiet nr 2 – Wsparcie techniczne dla macierzy dyskowej Pure Storage Flash Blade S200-D na 2 lata
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3 – Wsparcie na licencje oprogramowania Vmware
Beschreibung: pakiet nr 3 – Wsparcie na licencje oprogramowania Vmware
Interne Kennung: pakiet nr 3 – Wsparcie na licencje oprogramowania Vmware