532358-2026 - Ergebnis
Rumänien – Audiovisuelle Geräte – Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – echipamente Audio Video
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – echipamente Audio Video
Beschreibung: Obiectivul general al prezentei achiziții este asigurarea bazei materiale necesare pentru operaționalizarea și funcționarea la standarde europene a Campusului integrat pentru învățământ dual - PRODUAL. Furnizarea produselor solicitate contribuie direct la realizarea investiției I10 din C15 - PNRR, vizând transformarea învățământului profesional într-o rută completă, atractivă și performantă.
Interne Kennung: 44801732026_04_ID_3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - Sisteme Audio-Video Corp A
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 1 Ecran LCD interactiv 86” 18 2 Stand pardoseală ecran LCD 86” 18 3 Ecran LCD profesional 65” 4 4 Procesor audio digital 12 intrări / 8 ieșiri 1 5 Amplificator audio 2 canale 1 6 Panou control volum 1 7 Difuzor tip încastrabil 8” 37 8 Difuzor tip cabinet 4 9 Player audio 1 10 Rack echipamente complet echipat 1 11 Ecran LCD interactiv 98” 1 12 Modul OPS i5 1 13 Cameră PTZ tip 1 1 14 Speakerphone matrice microfoane 1 15 Sistem prezentare & videoconferință wireless 1 20 Cablu & conectică infrastructură 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - Sisteme Audio-Video Corp B
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 1 Ecran LCD interactiv 86” 5 2 Stand pardoseală ecran LCD 86” 5 3 Ecran LCD profesional 65” 6 7 Difuzor tip încastrabil 8” 27 9 Player audio 2 10 Rack echipamente complet echipat 1 16 Amplificator 2×240 W 4 17 Mixer audio multi-zonă 2 18 Tastatură control sistem audio 4 19 Difuzor tip pendant 19 20 Cablu & conectică infrastructură 6 86 Difuzor cabinet tip 2 3
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 - Sisteme Audio-Video Corp C
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 79 Player Digital Signage Windows 4 80 Soundbar 3 81 Consolă gaming 3 82 Cabluri & conectică (fișă dedicată) 1 87 Ecran TV 65” 12
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4 - Sistem Sonorizare Aula - Corp C
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 37 Mixer audio digital 16 canale 1 38 Stagebox activ 1 39 Monitor studio activ 2 40 Căști profesionale studio 1 41 Player audio profesional 1 42 Access Point Wi‑Fi 1 43 Tabletă control mixer audio 1 44 Receptor microfon wireless 4 canale 1 45 Emitor wireless handheld 2 46 Emitor wireless bodypack 2 47 Stație încărcare microfoane 2 48 Controler automat gain antenă 2 49 Antenă direcțională UHF 2 50 Stativ microfon podea 2 51 Access Point sistem discuții wireless 1 52 Consolă microfon wireless 7 53 Cutie transport console discuții 1 54 Coloană sonoră beam steering tip 1 2 55 Subwoofer pasiv 2 56 Amplificator audio digital 2 canale 1 57 Incintă pasivă front-fill 4 58 Monitor scenă pasiv tip 1 4 59 Amplificator audio digital 4 canale 1 67 Rack 19” / 6U 1 88 Sistem încărcare acumulatori Li‑Ion 2
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5 - Sistem Lumini Aula - Corp C
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 60 Proiector LED Fresnel 150 W 12 61 Pupitru control lumini 1 62 Unitate înregistrare/redare DMX 1 63 Panou control extern 1 64 Distribuitor DMX 1 65 Structura agatare lumini tip 1 1 66 Structura agatare lumini tip 2 2
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342420 Studiomischpult, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0006
Titel: LOT 6 - Sistem Sonorizare Sala Multifunctionala - Corp C
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 37 Mixer audio digital 16 canale 1 38 Stagebox activ 1 40 Căști profesionale studio 1 41 Player audio profesional 1 44 Receptor microfon wireless 4 canale 1 45 Emitor wireless handheld 2 46 Emitor wireless bodypack 2 47 Stație încărcare microfoane 2 48 Controler automat gain antenă 2 49 Antenă direcțională UHF 2 50 Stativ microfon podea 2 59 Amplificator audio digital 4 canale 1 78 Coloană sonoră beam steering tip 3 2 89 Coloană sonoră beam steering tip 2 2 90 Monitor scenă pasiv tip 2 4
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0007
Titel: LOT 7 - Sistem Video / Control Amfiteatru
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 22 Ecran LED 7,04 × 3,84 m 1 23 Pupitru prezentare electric 1 24 Procesor DSP audio/control 1 25 Endpoint audio-video Q-SYS 7 26 Sistem prezentare wireless 1 27 Player Digital Signage 1 28 Cameră PTZ tip 2 3 29 Convertor HDMI–NDI 2 30 Echipament înregistrare sesiuni 1 31 Monitor operator 24” 3 32 Suport masă 3 monitoare 1 33 PC i7 / 32GB / SSD 2TB 1 34 Touchpanel control 7” 2 35 Switch PoE 2 36 Accesoriu instalare 2 72 Stand pardoseală LCD 86” (Aula) 1 91 Ecran LCD interactiv 86” A 1
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0008
Titel: LOT 8 - Sistem Video / Control Sala Multifunctionala
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 26 Sistem prezentare wireless 1 28 Cameră PTZ tip 2 3 29 Convertor HDMI–NDI 2 30 Echipament înregistrare sesiuni 1 31 Monitor operator 24” 3 32 Suport masă 3 monitoare 1 33 PC i7 / 32GB / SSD 2TB 1 34 Touchpanel control 7” 2 35 Switch PoE 2 36 Accesoriu instalare 2 68 Ecran LED 9,6 m 1 69 Ecran LCD profesional 86” 6 70 Suport perete ecran 85–86” 6 71 Pupitru prezentare 1 75 Transmițător HDMI over UTP 7 76 Receptor HDMI over UTP 7 77 Distribuitor HDMI 1:8 1
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: LOT 9 - Corp C - Spatii comune
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 7 Difuzor tip încastrabil 8” 7 9 Player audio 1 10 Rack echipamente complet echipat 1 16 Amplificator 2×240 W 3 17 Mixer audio multi-zonă 1 18 Tastatură control sistem audio 3 19 Difuzor tip pendant 30 21 Ecran LCD profesional 75” 4 86 Difuzor cabinet tip 2 1
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: LOT 10 - Ecran LED
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 83 Ecran LED exterior dublu 1
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0011
Titel: LOT 11 - Sistem audio portabil
Beschreibung: FT Denumire echipament BUC 73 Sistem audio portabil coloană 4 74 Set microfoane wireless portabil 1
Interne Kennung: 11