See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výkon činnosti stavebného dozoru investora
Beschreibung: Verejný obstarávateľ zriaďuje dynamický nákupný systém, ktorý bude slúžiť na zadávanie jednotlivých zákaziek na poskytnutie služby, konkrétne ide o výkon činností stavebného dozoru investora, pričom tento dynamický nákupný systém verejný obstarávateľ delí na 2 kategórie, konkrétne na: Kategória č. 1 – Výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním „Pozemné stavby (pozemné stavby)“ Kategória č. 2 - Výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním „Inžinierske stavby (dopravné stavby, mosty a tunely)“ Verejný obstarávateľ vystupuje v rámci tohto DNS ako centrálna obstarávacia organizácia v zmysle § 15 ZVO, a to pre nasledovný okruh subjektov: - Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s., IČO: 36 836 567 (a jej strediská), - ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n.o., IČO: 51 744 422, - právnické osoby, ktoré sú založené alebo zriadené verejným obstarávateľom na osobitný účel plnenia potrieb všeobecného záujmu, ktoré nemajú priemyselný charakter alebo obchodný charakter a sú úplne alebo z väčšej časti financované verejným obstarávateľom, sú kontrolované verejným obstarávateľom alebo verejný obstarávateľ vymenúva alebo volí viac ako polovicu členov ich riadiacich alebo kontrolných orgánov (najmä organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti verejného obstarávateľa). Subjekty sú pre účely ZVO identifikované ako verejní obstarávatelia podľa § 7 ods. 1 písm. d) ZVO. Zmluvy uzavreté na základe tohto DNS budú plnené na území Banskobystrického kraja. Presná špecifikácia predmetu jednotlivých zákaziek bude uvedená v príslušnej Výzve na predkladanie ponúk v rámci zadávania konkrétnej zákazky. Vo všeobecnosti bude verejný obstarávateľ požadovať prítomnosť stavebného dozoru na stavbe, ktorá bude bližšie špecifikovaná v príslušnej výzve. V prípade, že konkrétna zákazka bude spolufinancovaná z prostriedkov v rámci fondov Európskej únie, výzva na predkladanie ponúk bude obsahovať aj informácie o podmienkach poskytovateľa finančných prostriedkov. Konkrétny rozsah predmetu jednotlivých zákaziek, ako aj ich podrobná špecifikácia bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE. Doba/dĺžka trvania DNS je vymedzená od dátumu jeho zriadenia na 48 mesiacov, alebo do vyčerpania predpokladanej hodnoty predmetného DNS, a to v prípade všetkých kategórií podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr.
Interne Kennung: 10631_2023_ODDVO-31
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315300 Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 10631/2023/ODDVO-31