532407-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA
Beschreibung: Izgradnja sustava javne odvodnje Mrkoplja i Sungera - I. faza i sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Mrkopalj – I faza. Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Mrkopalj u naselju Mrkopalj u duljini od 1.794,26 m' PVC cijevima DN 250, izgradnju dvije crpne stanice i pripadajučić tlačnih cjevovoda PEHD cijevima DN 90 mm ukupne duljine 434,81 m'. - sanaciju vodoopskrbnog cjevovoda, od materijala Duktil DN 100 mm, ukupne dužine: V1= 448.85 m, V2.1= 64.36 m, V2.2.= 166.76 m, V2.3.= 151.98 m, V3= 97.42 m, V4= 52.17m, V5= 123.88 m, V6= 233.38 m, V7= 442.00 m, V7.1. = 259,98 m, V7.2. = 44,72 m. - Vodoopskrbnih cjevovoda, od materijala Duktil DN 150 mm, ukupne dužine: V2= 566.97 m, V7= 504.4 - Zasunskih okana, C30/37 – 7 kom - Zasunskih čvorova – ugradbena garnitura – 4 kom - Nadzemni hidranata – 10 kom - Muljnih ispusta – 2 kom - Odzračno-dozračnih ventila – 4 kom - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Interne Kennung: MV 23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000