2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horná Streda Industrial Park – zhotoviteľ verejnej dopravnej infraštruktúry
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybudovanie verejnej dopravnej infraštruktúry, ktorá bude zabezpečovať napojenie na existujúcu cestnú dopravnú infraštruktúru kostru ktorej tvorí v súčasnosti št. cesta I/61. Na existujúcu št. cestu I/61 sa bude park napájať prostredníctvom navrhovanej okružnej križovatky, situovanej približne v strede územia priemyselného parku. Podrobné informácie sú súčasťou Zväzku 3 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: MHI-HS-2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233140 Straßenarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45233123 Bau von Nebenstraßen, 45233124 Bau von Fernstraßen
5. Los
Los: LOT-0001