See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšírenie portfólia služieb a inovácia služieb elektronického zdravotníctva (VS)
Beschreibung: Cieľom implementácie predmetu zákazky - Rozšírenie portfólia služieb a inovácia služieb elektronického zdravotníctva (RISEZ) je rozšíriť a doplniť elektronické služby, doplniť nové komponenty a minimalizovať problematické oblasti pri používaní elektronických služieb systému ezdravie v sektore zdravotníctva. RISEZ doplní nástroje a služby pre bezpečnejšiu a efektívnejšiu zdravotnú starostlivosť poskytovanú motivovaným a do procesu hlbšie zapojeným občanom a pacientom. Dôraz bude kladený aj na lepšie využívanie ľudských zdrojov v procese poskytovania zdravotnej starostlivosti a znižovanie administratívnej záťaže zdravotníckych pracovníkov. Predmetom projektu je zber štruktúrovaných údajov o poskytnutej zdravotnej starostlivosti a súvisiacich výkonoch zdravotnej starostlivosti od poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, zníženie administratívnej záťaže zdravotníckych pracovníkov, zapojenie občana do procesu edukácie, prevencie, diagnostiky a liečby zabezpečené otvorenie systému implementáciou nových služieb a API. Súčasťou predmetu zákazky je aj poskytovanie servisných služieb v rozsahu, spôsobom a za podmienok uvedených v opise predmetu zákazky a v návrhu zmluvy o podpore prevádzky, údržbe a rozvoji softvérového diela.
Interne Kennung: NCZI-RISEZ-2022-VS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001