2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji dla środowiska Red Hat Linux
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę przedłużenia prawa do korzystania z Oprogramowania na okres: 1.1. od 1.12.2026 r. do 30.11.2027 r. w zakresie pozycji 1-8 definicji Oprogramowania oraz 1.2. od 14.12.2026 r. do 13.12.2027 r. w zakresie pozycji 9 definicji Oprogramowania. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001