See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga nadzora nad izgradnjom manjih dijelova sustava javne vodoopskrbe i javne odvodnje na području Međimurske županije - nastavak (stručni nadzor i arheološki nadzor - po grupama)
Beschreibung: USLUGA NADZORA NAD IZGRADNJOM MANJIH DIJELOVA SUSTAVA JAVNE VODOOPSKRBE I JAVNE ODVODNJE NA PODRUČJU MEĐIMURSKE ŽUPANIJE – NASTAVAK (stručni nadzor i arheološki nadzor - po grupama)
Interne Kennung: M-31
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: ODVODNJA – UPOV PODTUREN
Beschreibung: GRUPA 6. ODVODNJA – UPOV PODTUREN 1. Stručni nadzor nad izgradnjom kanalizacijske mreže naselja Novakovec Usluga stručnog nadzora uključuje nadzor nad građevinskim, strojarskim i elektro radovima te Koordinatora II zaštite na radu 2. Stručni nadzor nad izgradnjom kanalizacijske mreže naselja Ferketinec Usluga stručnog nadzora uključuje nadzor nad građevinskim, strojarskim i elektro radovima te Koordinatora II zaštite na radu Usluge u okviru ovog ugovora obuhvaćaju usluge stručnog nadzora gradnje na slijedećim projektima, odnosno ugovorima za izvođenje radova, s procijenjenom/ugovorenim vrijednostima radova: GRUPA 6. ODVODNJA – UPOV PODTUREN 1. Stručni nadzor nad izgradnjom kanalizacijske mreže naselja Novakovec - planirana vrijednost ugovora o radovima 3.398.000,00 € 2. Stručni nadzor nad izgradnjom kanalizacijske mreže naselja Ferketinec - planirana vrijednost ugovora o radovima 1.759.605,23 €
Interne Kennung: M-31-6