532450-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usług serwisowych pogwarancyjnych związanych z konserwacją, przeglądami, naprawami sprzętu i aparatury medycznej znajdujących się w Zakładzie Radioterapii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowych pogwarancyjnych związanych z konserwacją, przeglądami, naprawami sprzętu i aparatury medycznej znajdujących się w Zakładzie Radioterapii
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje 1 część tj.: Część nr 1 – Konserwacja, przeglądy, naprawy sprzętu i aparatury medycznej
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 Konserwacja, przeglądy, naprawy sprzętu i aparatury medycznej
BeschreibungKonserwacja, przeglądy, naprawy sprzętu i aparatury medycznej