See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Leso-ochranárske služby pre Správu TANAP-u
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: „DNS - Leso-ochranárske služby pre Správu TANAP-u“, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupín: Hlavný slovník 77200000-2 (Lesnícke služby) 77230000-1 (Služby súvisiace s lesníctvom) 77211000-2 (Služby súvisiace s ťažbou dreva) 77231800-6 (Služby týkajúce sa správy lesných škôlok) , ktorý je rozdelený na štyri časti: a) časť „A“ - Starostlivosť o lúčne spoločenstvá - výroba objemového krmiva b) časť „B“ - Práce súvisiace s výrobou LRM a starostlivosťou o semenné zdroje c) časť „C“ - Práce celospoločenského významu d) časť „D“ - Lesnícke služby v pestovnej činnosti Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako "DNS") bude vykonávanie rôznorodých činností pre Správu TANAP, ktoré sú špecifikované v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 01/2025/NLZ
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77231800 Führung von Waldbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť „A“ - Starostlivosť o lúčne spoločenstvá - výroba objemového krmiva
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: „DNS - Leso-ochranárske služby pre Správu TANAP-u“, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupín: Hlavný slovník 77200000-2 (Lesnícke služby) 77230000-1 (Služby súvisiace s lesníctvom) 77211000-2 (Služby súvisiace s ťažbou dreva) 77231800-6 (Služby týkajúce sa správy lesných škôlok). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah a určené miesto dodania, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené vždy v podkladoch k jednotlivým čiastkovým výzvam vyhlasovaným v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom IS EVO. Verejný obstarávateľ zriaďuje (vyhlasuje) DNS na zákazku s názvom: „DNS - Leso-ochranárske služby pre Správu TANAP-u“, identifikovaného v Oznámení o vyhlásení verejného obstarávania, pre svoje ochranné obvody: a) Ochranný obvod Roháče b) Ochranný obvod Podbanské c) Ochranný obvod Vyšné Hágy d) Ochranný obvod Smokovce e) Ochranný obvod Tatranské Matliare f) Ochranný obvod Tatranská Javorina.
Interne Kennung: 01/2025/NLZ-A