532474-2025 - Wettbewerb
Polen – Müllfahrzeuge – Zakup specjalistycznych pojazdów do obsługi systemu odbioru odpadów komunalnych w mieście Szczytno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup specjalistycznych pojazdów do obsługi systemu odbioru odpadów komunalnych w mieście Szczytno
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanych pojazdów specjalistycznych do wywozu odpadów komunalnych w ilości 5 sztuk dla Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Szczytnie z siedzibą przy ulicy Mrongowiusza 1D w Szczytnie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: 1) Część nr 1 - Zakup wraz z dostawą trzech używanych pojazdów specjalistycznych do wywozu odpadów komunalnych z zabudową. 2) Część nr 2 - Zakup wraz z dostawą używanego pojazdu specjalistycznego do wywozu odpadów komunalnych z zabudową hakową i żurawiem (HDS). 3) Część nr 3 - Zakup wraz z dostawą używanego pojazdu specjalistycznego do wywozu selektywnych odpadów komunalnych z zabudową. Przedmiot zamówienia nazwany jest w dalszej części SWZ „towarem” lub „przedmiotem zamówienia”. 3. Kody CPV: 1) 34144511-3 - pojazdy do zbierania odpadów, 2) 34144510-6 - pojazdy do transportu odpadów. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungGM-P.271.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungCzęść nr 1 - Zakup wraz z dostawą trzech używanych pojazdów specjalistycznych do wywozu odpadów komunalnych z zabudową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały określone zostały w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungGM-P.271.8.2025 - część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść nr 2 - Zakup wraz z dostawą używanego pojazdu specjalistycznego do wywozu odpadów komunalnych z zabudową hakową i żurawiem (HDS). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungGM-P.271.8.2025 - część nr 2
LosLOT-0003
BeschreibungCzęść nr 3 - Zakup wraz z dostawą używanego pojazdu specjalistycznego do wywozu selektywnych odpadów komunalnych z zabudową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungGM-P.271.8.2025 - część nr 3