2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfryzacja Gminy Dębica.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Cyfryzacja Gminy Dębica”. 2. Przedmiot zamówienia w zakresie Części I, II oraz III jest finansowany ze środków w ramach regionalnego Programu Funduszu Europejskiego dla Podkarpacia 2021-2027, „Cyfryzacja Gminy Dębica” nr FEPK.01.02-IZ.00-0101/23, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” 3. Zamówienie obejmuje: CZĘŚĆ I - Zakup i wdrożenie e - usług i systemów informatycznych na potrzeby zwiększenia dostępności cyfrowej, poprawy cyberbezpieczeństwa, digitalizacji, pracy zdalnej i monitorowania środowiska wraz zakupem niezbędnego sprzętu dla Gminy Dębica w ramach projektu „Cyfryzacja Gminy Dębica” CZĘŚĆ II – Dostawa sprzętu komputerowego i licencji CZĘŚĆ III - Oprogramowanie dziedzinowe dla CUW i jednostek oświatowych
Vorherige Bekanntmachung: 390154-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Zakup i wdrożenie e - usług i systemów informatycznych na potrzeby zwiększenia dostępności cyfrowej, poprawy cyberbezpieczeństwa, digitalizacji, pracy zdalnej i monitorowania środowiska wraz zakupem niezbędnego sprzętu dla Gminy Dębica w ramach projektu „Cyfryzacja Gminy Dębica”
Beschreibung: • usprawnienie obsługi obywateli i przedsiębiorców, poprzez wdrożenie 4 e-usług o wysokim poziomie interoperacyjności i wysokim stopniu dojrzałości (na min 4 poziomie dojrzałości) posadowionych na jednej platformie, • podniesienie niezawodności funkcjonowania systemów IT związanych z projektem, poprzez zakup niezbędnej infrastruktury sprzętowej do obsługi systemu e-usług, przy zastosowani nowoczesnych technologii o wysokiej skalowalności. • zapewnienie obywatelom, przedsiębiorcom, instytucjom publicznym dostępności usług świadczonych Urząd Gminy Dębica (UGD), również za pomocą zaufanego profilu ePUAP. • zwiększenie efektywności usług świadczonych przez administrację publiczną oraz zmniejszenie obciążeń pracowników, poprzez zakup licencji do pracy zdalnej dla pracowników. • zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony danych przetwarzanych przez Gminę Dębica(GD). • zmniejszenie zagrożenia wykluczeniem cyfrowym na terenie GD. • Zwiększenie poziomu monitorowania jakości środowiska poprzez wdrożenie systemu do jego monitorowania, • podniesienie poziomu informatyzacji oraz konkurencyjności UGD Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Części I zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 80500000 Ausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 32420000 Netzausrüstung, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 51210000 Installation von Messgeräten
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Dostawa i modernizacja sprzętu komputerowego
Beschreibung: • zakup 10 szt. zestawów komputerowych • modernizacja 10 szt. stacji komputerowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Części II zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72540000 Computeraufrüstung, 72541000 Erweiterung von Computeranlagen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Oprogramowanie dziedzinowe dla CUW i jednostek oświatowych – aktualizacja oprogramowania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Części III zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen