2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lease fietsen t.b.v. medewerkers gemeente Weert
Beschreibung: Een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van leasefietsen aan medewerkers van Gemeente Weert. De lease betreft een full‑service constructie, inclusief afschrijving, rente, onderhoud, reparaties, verzekeringen, pechhulp en optionele accessoires. -
Interne Kennung: 3230583
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Lease fietsen medewerkers gemeente Weert
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.