2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kapacit pro zálohování
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, zprovoznění a implementace technických a programových prostředků pro ukládání záloh vytvořených SW Microfocus DataProtector tak, aby tyto kopie nebylo možné smazat nebo modifikovat. Předmětem veřejné zakázky je dále poskytování podpory dodaných technických a programových prostředků. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0001