See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę produktów leczniczych opisanych w 152 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 1034-2026
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.117.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33662100 Ophthalmika, 33631000 Dermatika, 33615000 Antidiabetika, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem, 33661100 Anästhetika, 33661200 Analgetika, 33621300 Antianämika, 33622300 Diuretika, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33617000 Mineralstoffe, 33652300 Immunsuppressiva, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva, 33651520 Immunglobuline, 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel, 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe, 33694000 Diagnostika, 33632200 Muskelrelaxanzien
5. Los
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet 121 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 121 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 121
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet 122 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 122 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 122
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet 123 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 123 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 123
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet 124 Produkty lecznicze dla dermatologii (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 124 Produkty lecznicze dla dermatologii (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 124
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet 125 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 125 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 125
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet 126 Środki przeciwkrwotoczne
Beschreibung: Pakiet 126 Środki przeciwkrwotoczne
Interne Kennung: Pakiet 126
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet 127 Odczynniki i środki kontrastowe
Beschreibung: Pakiet 127 Odczynniki i środki kontrastowe
Interne Kennung: Pakiet 127
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet 128 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 128 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 128
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet 129 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 129 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 129
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet 130 Środki przeciwnowotworowe(program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 130 Środki przeciwnowotworowe(program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 130
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel