See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KM/2 negyedév
Beschreibung: Általános és speciális vagyonvédelmi feladatok keretmegállapodás Ajánlatkérő a tárgyi eljárás eredményeként megkötni kívánt keretmegállapodást nettó 6 000 000 000 Ft keretösszegig kívánja megkötni. KM negyedéves tájékoztató- 2026/2 negyedév 2 db írásbeli konzultáció került lefolytatásra.
Vorherige Bekanntmachung: 139890-2025
Interne Kennung: 2026/2
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Legjobb ár-érték arány. Értékelés: pontskála valamennyi szempont esetén: 0-10. A szempontok értékelésének módszere: 1. szempont – fordított arányosítás, 2-3. szempont – arányosítás. Részletek a részvételi szakaszban kiadanadó közbeszerzési dokumentumokban. Az 1. értékelési szempont alátámasztására részletes ártáblázatot szükséges benyújtani az ajánlatban.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Írásbeli konzultáció 4.
Beschreibung: Írásbeli konzultáció 4. Ajánlatkérő keretszerződést kíván kötni az alábbi feladatok vonatkozásában: Rendezvény biztosítási feladatok ellátása: legfeljebb 20 000 óra Objektumőrzési feladatok ellátása: legfeljebb 73 368 óra A fenti keretmennyiség 70%-ára vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő az egyedi lehívásokat a pontos létszám igénnyel megküldi nyertes ajánlattevő részére legkésőbb a teljesítés megkezdése előtt 3 munkanappal. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 2026/2/1
Los: LOT-0002
Titel: Írásbeli konzultáció 5.
Beschreibung: Írásbeli konzultáció 5. Ajánlatkérő keretszerződést kíván kötni az alábbi feladatok vonatkozásában: Járőr feladatok ellátása (járatkísérő): legfeljebb 31 200 óra A fenti keretmennyiség 70%-ára vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő az egyedi lehívásokat a pontos létszám igénnyel megküldi nyertes ajánlattevő részére legkésőbb a teljesítés megkezdése előtt 3 munkanappal. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírás tartalmazza
Interne Kennung: 2026/2/2