See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oglaševanje na televizijskih programih Eurosport in spletnih straneh Eurosporta v 2026
Beschreibung: Oglaševanje na televizijskih programih Eurosport in spletnih straneh Eurosporta v 2026: - Televizijski oglasi na programih Eurosport 1 in Eurosport 2, - Digitalno: oglasne pasice na različnih spletnih straneh in aplikacijah Eurosporta., - kratki oglasi (pre-rolls) na YouTube Kanalu Eurosport. - Spletna igra na spletni strani in družbenih omrežjih Facebook in Instagram.
Interne Kennung: JNV-0008/2026-S-POG-STO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523295