2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe i letnie utrzymanie dróg, chodników i ścieżek rowerowych na terenie Gminy Michałowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe i letnie utrzymanie dróg, chodników i ścieżek rowerowych na terenie Gminy Michałowice, z podziałem na dwie części (rejony). 1) Część I – Zimowe i letnie utrzymanie dróg, chodników i ścieżek rowerowych Rejon I, 2) Część II – Zimowe i letnie utrzymanie dróg, chodników i ścieżek rowerowych Rejon II. 1.1. Część I – Rejon I Zakres obejmuje: 1. Dwustronne odśnieżanie: a) dróg I i II kolejności utrzymania, b) miejsc postojowych przy ulicach, c) chodników, d) parkingów, e) przystanków autobusowych, f) ścieżek rowerowych. g) świetlic 2. Dwustronne zwalczanie śliskości: a) z zastosowaniem środków uszorstniających z domieszką środków chemicznych w ilości minimum 30%, b) wraz z załadunkiem oraz użytym materiałem wliczonym w cenę, c) na drogach I i II kolejności utrzymania oraz chodnikach i ścieżkach rowerowych. 3. Zamiatanie ręczne i mechaniczne: a) dróg, b) chodników, c) parkingów, d) przystanków autobusowych, e) ścieżek rowerowych. wraz z usuwaniem przerostów roślinnych z nawierzchni oraz ich wywozem i utylizacją, w szczególności: a) traw i chwastów wyrastających w szczelinach nawierzchni, b) roślinności porastającej obrzeża oraz krawężniki, c) samosiewów i innych zanieczyszczeń biologicznych występujących wzdłuż ciągów pieszych i ścieżek rowerowych. 1.2. Część II – Rejon II Zakres obejmuje: 1. Dwustronne odśnieżanie: a) dróg I i II kolejności utrzymania, b) miejsc postojowych przy ulicach, c) chodników, d) parkingów, e) przystanków autobusowych, f) ścieżek rowerowych. g) świetlic 2. Dwustronne zwalczanie śliskości: a) z zastosowaniem środków uszorstniających z domieszką środków chemicznych w ilości minimum 30%, b) wraz z załadunkiem oraz użytym materiałem wliczonym w cenę, c) na drogach I i II kolejności utrzymania oraz chodnikach i ścieżkach rowerowych. 3. Zamiatanie ręczne i mechaniczne: a) dróg, b) chodników, c) parkingów, d) przystanków autobusowych, e) ścieżek rowerowych. wraz z usuwaniem przerostów roślinnych z nawierzchni oraz ich wywozem i utylizacją, w szczególności: a) traw i chwastów wyrastających w szczelinach nawierzchni, b) roślinności porastającej obrzeża oraz krawężniki, c) samosiewów i innych zanieczyszczeń biologicznych występujących wzdłuż ciągów pieszych i ścieżek rowerowych.
Interne Kennung: ZP.271.1.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Rejon I
Beschreibung: 1.1. Część I – Rejon I Zakres obejmuje: 1. Dwustronne odśnieżanie: a) dróg I i II kolejności utrzymania, b) miejsc postojowych przy ulicach, c) chodników, d) parkingów, e) przystanków autobusowych, f) ścieżek rowerowych. g) świetlic 2. Dwustronne zwalczanie śliskości: a) z zastosowaniem środków uszorstniających z domieszką środków chemicznych w ilości minimum 30%, b) wraz z załadunkiem oraz użytym materiałem wliczonym w cenę, c) na drogach I i II kolejności utrzymania oraz chodnikach i ścieżkach rowerowych. 3. Zamiatanie ręczne i mechaniczne: a) dróg, b) chodników, c) parkingów, d) przystanków autobusowych, e) ścieżek rowerowych. wraz z usuwaniem przerostów roślinnych z nawierzchni oraz ich wywozem i utylizacją, w szczególności: a) traw i chwastów wyrastających w szczelinach nawierzchni, b) roślinności porastającej obrzeża oraz krawężniki, c) samosiewów i innych zanieczyszczeń biologicznych występujących wzdłuż ciągów pieszych i ścieżek rowerowych.
Interne Kennung: ZP.271.1.31.2026-część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1.2. Część II – Rejon II Zakres obejmuje: 1. Dwustronne odśnieżanie: a) dróg I i II kolejności utrzymania, b) miejsc postojowych przy ulicach, c) chodników, d) parkingów, e) przystanków autobusowych, f) ścieżek rowerowych. g) świetlic 2. Dwustronne zwalczanie śliskości: a) z zastosowaniem środków uszorstniających z domieszką środków chemicznych w ilości minimum 30%, b) wraz z załadunkiem oraz użytym materiałem wliczonym w cenę, c) na drogach I i II kolejności utrzymania oraz chodnikach i ścieżkach rowerowych. 3. Zamiatanie ręczne i mechaniczne: a) dróg, b) chodników, c) parkingów, d) przystanków autobusowych, e) ścieżek rowerowych. wraz z usuwaniem przerostów roślinnych z nawierzchni oraz ich wywozem i utylizacją, w szczególności: a) traw i chwastów wyrastających w szczelinach nawierzchni, b) roślinności porastającej obrzeża oraz krawężniki, c) samosiewów i innych zanieczyszczeń biologicznych występujących wzdłuż ciągów pieszych i ścieżek rowerowych.
Interne Kennung: ZP.271.1.31.2026 -część 2