532565-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Nábytek a ostatní vybavení na akci Přístavba domova seniorů Třeboň
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNábytek a ostatní vybavení na akci Přístavba domova seniorů Třeboň
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka interiéru do nové přístavby domova seniorů v Třeboni (vč. dopravy, montáže, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, zajištění záručního servisu a likvidace odpadů vzniklých v souvislosti s dodávkou) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Jedná se o dodávku seniorského a sedacího nábytku, vybavení společenských místností, dodávku kancelářského a provozního nábytku a nábytku venkovního. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne KennungOVZS 86516/2025/irst
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001