See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure Fysiotherapie DJI
Beschreibung: De scope van deze inkoopprocedure bestaat uit de volgende Diensten: • Fysiotherapie • Klinische lessen (op verzoek)
Interne Kennung: 200416298
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: In 2025 heeft DJI een aanbestedingsprocedure georganiseerd met als doel het sluiten van Raamovereenkomsten voor de levering van Fysiotherapie aan de verschillende JI- en van DJI. Op een aantal van deze Percelen is geen geschikte Inschrijving binnengekomen. Middels deze offerteprocedure wil DJI alsnog een Raamovereenkomst afsluiten voorde betreffende percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A Achterhoek
Beschreibung: • Fysiotherapie • Klinische lessen (op verzoek) ten behoeve van de JI Achterhoek (PI).
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: B De Hartelborght
Beschreibung: • Fysiotherapie • Klinische lessen (op verzoek) Ten behoeve van JI De Hartelborgt (RJJI)
Interne Kennung: 2-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: één optie voor verlenging van maximaal 24 maanden.
Los: LOT-0003
Titel: C Oostvaarderskliniek en Pieter Baan Centrum
Beschreibung: • Fysiotherapie • Klinische lessen (op verzoek) ten behoeve van JI Oostvaarderskliniek (FPC)+JI Pieter Baan Centrum (POK)
Interne Kennung: 3-2