532568-2026 - Ergebnis
Polen – Ausrüstung für Tomografie – Zakup tomografu komputerowego wraz z dostosowaniem pracowni i uruchomieniem w szpitalu w Poznaniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup tomografu komputerowego wraz z dostosowaniem pracowni i uruchomieniem w szpitalu w Poznaniu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup tomografu komputerowego wraz z dostosowaniem pracowni i uruchomieniem w szpitalu w Poznaniu. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie tomografu komputerowego wraz z wyposażeniem dodatkowym oraz przeszkolenie personelu. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - przedmiot zamówienia ma jednolity, niepodzielny charakter.
Vorherige Bekanntmachung406040-2026
Interne KennungWCPIT/EA/381-29/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup tomografu komputerowego wraz z dostosowaniem pracowni i uruchomieniem w szpitalu w Poznaniu Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - przedmiot zamówienia ma jednolity, niepodzielny charakter.
Interne Kennung1