See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01
Beschreibung: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 489916-2025
Interne Kennung: 702501092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 1
Beschreibung: Części zamienne do przenośników taśmowych PIOMA - Szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 2
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 3
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 4
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 5
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 6
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 7
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 8
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 9
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 10
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 11
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 12
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 13
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 15
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 16
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 17
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 18
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 19
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 20
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 22
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 23
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 24
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 25
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 26
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 27
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 28
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 29
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 30
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 31
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 32
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 33
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 34
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01 - Zadanie nr 35
Interne Kennung: 702501092 - Zadanie nr 35