See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Aktywacja Usług (w tym udostępnienie Interfejsu dla świadczonych Usług) zostanie zrealizowana w terminie do 14 Dni Roboczych licząc od dnia zawarcia Umowy. 9.2. Usługi będą realizowane przez okres 24 miesięcy od dnia ich aktywacji wskazanej w Protokole odbioru lub do wykorzystania łącznej wartości netto Umowy, o której mowa w § 8 ust. 1 Umowy, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej. Szczegółowe terminy realizacji zamówienia zostały opisane w rozdziale II SWZ – OPZ oraz w rozdziale III SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 360465-2026
Interne Kennung: COI-ZAK.262.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części) - część I
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części) - część II
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części) - część III
Interne Kennung: Część III