See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług (wraz z zakupem części w celu napraw bieżących i obsługi technicznej) w zakresie napraw bieżących oraz obsługi technicznej pojazdów służbowych użytkowanych przez jednostki policji woj. lubuskiego - Północ - powtórzenie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług (wraz z zakupem części w celu napraw bieżących i obsługi technicznej) w zakresie napraw bieżących oraz obsługi technicznej pojazdów służbowych użytkowanych przez jednostki policji woj. lubuskiego - Północ - powtórzenie” 2. Kody CPV: główny: 50112100-4 (usługi w zakresie napraw samochodów), dodatkowe: 34300000-0 (części i akcesoria do pojazdów i silników do nich) 09211000-1 (oleje smarowe i środki smarowe); 09211100-2 (oleje silnikowe), 24961000-8 (płyny chłodnicze); 09211400-5 (oleje do kół zębatych); 09211600-7 (oleje do użytku w układach hydraulicznych i do innych celów); 09211650-2 (płyny hamulcowe). 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) obsługę techniczną, co należy rozumieć jako diagnostykę (ocenę stanu technicznego), w tym również diagnostykę komputerową (odczyt kodów błędu, diagnozę usterki) pojazdu, zgodnie z zakresem przewidzianym przez producenta pojazdu przy określonym przebiegu/wieku lub według wskazań komputera pojazdu oraz wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem oleju, filtrem powietrza, filtrem kabiny oraz filtrem paliwa a także sprawdzenia prawidłowości działania sygnalizacji uprzywilejowania oraz stanu agregatu prądotwórczego, jeżeli pojazd jest w niego wyposażony. Wszelkie czynności niezbędne do przywrócenia sprawności pojazdu, wykraczające poza zakres obsługi technicznej oraz asortymentu/części zamienne zakwalifikowane podczas diagnostyki pojazdu do wymiany lub naprawy, zostaną uwzględnione w kosztorysie naprawy – obsługa techniczna do 2 dni roboczych. 2) naprawy bieżącej, co należy rozumieć jako diagnostykę oraz wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii, która wystąpiła w trakcie użytkowania pojazdu, a także sprawdzenie prawidłowości działania sygnalizacji uprzywilejowania oraz napełnianie klimatyzacji samochodowej (uzupełnianie w jej instalacji czynnika chłodzącego R134a, R1234yf) - naprawy bieżące do 7 dni roboczych. 4. Wykaz pojazdów służbowych objętych przedmiotową usługą stanowi integralną część zamówienia – załącznik nr 5.1-5.4 do SWZ. (dla części od 1-4) 5. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminów i zasad płatności oraz innych uregulowań prawnych zawiera Projekt umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 6. Zamawiający wymaga aby wykonawca posiadał w okresie realizacji umowy, ważną polisę ubezpieczeniową w zakresie odpowiedzialności cywilnej, prowadzonej działalności na sumę min. 100.000,00 zł. związanej z przedmiotem zamówienia. /Wykonawca w dniu podpisania umowy zobowiązany jest do przedłożenia ww. polisy/ 7. Wykonawca musi zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników.
Vorherige Bekanntmachung: 272915-2026
Interne Kennung: ZP-10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 KPP Słubice
Beschreibung: Wykaz pojazdów służbowych objętych przedmiotową dostawą stanowi integralną część zamówienia dla danej części: załącznik nr 5.1-5.4 do SWZ. (dla części od 1-4)
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 09211100 Motorenöle, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 09211400 Getriebeöle, 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung, 09211650 Bremsflüssigkeiten
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 KPP Strzelce Krajeńskie
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 KPP Sulęcin
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 KPP Świebodzin
Interne Kennung: część nr 4