532616-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (31 loturi)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (31 loturi)
Beschreibung: Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (31 loturi) În cadrul procedurii se vor achiziționa reactivi și consumabile de laborator, în urma defalcării obiectului procedurii de achiziție publică pe 31 loturi, cu respectarea conditiilor prevazute in cadrul Caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 3519879_2024_PAAPD1487792
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0080
Titel: Reactivi de laborator Microbiologie
Beschreibung: Conform Caietului de sarcini si Anexa nr. 1 la acesta
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0081
Titel: SCREENING HEMOCULTURA CU IDENTIFICARE SI ANTIBIOGRAMA DIN FLACOANE POZITIVE
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0082
Titel: REACTIVI HEMOLEUCOGRAMA COMPATIBIL CU APARAT BOULE SWELAB ALFA STANDARD PLUS (1kit-200test) si pipete
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0083
Titel: Reactivi analizor de gaze in sange NOVA PRIME CCS COMP
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0084
Titel: Reactivi si consumabile de laborator Neonatologie
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0085
Titel: Reactivi compatibili cu analizorul VITEK
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0086
Titel: Tulpini de referinta
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0087
Titel: Discuri Antibiograma
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0088
Titel: Benzi oxidaza, 100 buc
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0089
Titel: Cl. Difficile toxin A+B+GDH+CTR POZITIV, 20 teste
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0090
Titel: H. Pylori Ag caseta (20teste/kit)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0091
Titel: Rota Adeno Virus caseta (20 teste/kit)
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0092
Titel: Campylobacter card (20 teste/kit)
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0093
Titel: Sangerari oculte - FOB x 20 casete
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0094
Titel: Trusa latex de aglutinare pentru determinarea grupelor de streprococi, kit
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0095
Titel: Calprotectin 50+200, 20 casete
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0096
Titel: Yersinia O:3+O:9 combo card, 20 casete
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0097
Titel: Test rapid pentru identificarea bacteriilor rezistente la cefalosporine, 20
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0098
Titel: Kit reactivi 10 teste hepatice compatibile cu aparatul NEO CUBE
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0099
Titel: Ac HIV – teste rapide
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0100
Titel: TPHA
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0101
Titel: RPR
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0102
Titel: Reactivi compatibili cu analizorul Cobas PRO C503, e801 si Cobas Pure C303, e 402
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0103
Titel: Agenti diagnostici
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0104
Titel: Scalpele si lame
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0105
Titel: Consumabile Laborator Anatomie Patologica
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0106
Titel: Diverse piese de schimb
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0107
Titel: Consumabile pentru hemodializa
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0108
Titel: Solutii de dializa
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0109
Titel: Reactivi UPU
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0110
Titel: Test rapid combo antigen Covid-19 si Gripa A+B
Interne Kennung: 31