2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění pravidelných ročních kontrol a servisu koncových prvků rozvodů medicinálních plynů, kompresorů a sušiček pro ONN a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pravidelných ročních kontrol a servisu koncových prvků rozvodů medicinálních plynů, rozvodů, kompresorů a sušiček vzduchu (tj. zdravotnických prostředků) v souladu s pokyny výrobce, ZZP a jinými právními předpisy na zdravotnické prostředky v rozsahu a četnosti stanovené výrobcem pro jednotlivé lokality ONN a.s.
Vorherige Bekanntmachung: 41802-2021
Interne Kennung: IV.Q.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto oznámení se týká oznámení o plnění rámcové smlouvy II.Q.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 029/EN/2021/OŘ