2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jazykové vzdělávání pro zaměstnance
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy o poskytování jazykových služeb mezi zadavatelem a dodavatelem na dobu určitou, na jejímž základě bude poskytována výuka cizích jazyků zaměstnancům zadavatele formou individuální nebo skupinové výuky a podpůrných služeb. Součástí předmětu plnění je rovněž dodávka výukových materiálů. (Stav za 4. kvartál 2024)
Vorherige Bekanntmachung: 26973-2022
Interne Kennung: VZ/01/22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001