532714-2025 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w kartonowym ozdobnym, prezentowym pudełku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w kartonowym ozdobnym, prezentowym pudełku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w kartonowym ozdobnym, prezentowym pudełku w nakładzie 16 743 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający wymagania i warunki realizacji zamówienia stanowi załącznik do niniejszej Specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Interne KennungZZP.ZP.411.109.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki, aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w kartonowym ozdobnym, prezentowym pudełku.
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 2.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa filiżanek ze spodkiem w kartonowym ozdobnym pudełku, z logotypem MZ, NCK, ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. „Twoja krew, moje życie” z adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, hasłem kampanii: „Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro” (zgodnie z wizualizacją przekazaną i zaakceptowaną przez Zmawiającego) w kartonowym (ozdobnym, prezentowym) pudełku w nakładzie 16 743 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający wymagania i warunki realizacji zamówienia stanowi załącznik do niniejszej Specyfikacji warunków zamówienia. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 2.1. Na podstawie art. 105 oraz art. 106 ustawy Pzp w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia następujących dokumentów: 2.1.1. Wzór oferowanego przedmiotu zamówienia bez znakowania, spełniający wszystkie wymagania Zamawiającego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. 2.1.2. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, przy czym w przypadku konieczności dostarczenia wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga przekazania go do siedziby prowadzącego postępowanie – tj. Zakładu Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa w godzinach 09:00-14:00 - przed upływem terminu składania ofert. 1.1.1. W nawiązaniu do pkt 2.1.1. w związku z pkt 2.1.2. Zamawiający zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od użycia środków komunikacji elektronicznej w stosunku do wymaganego wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia – zgodnie z art. 65 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza przekazanie tego dokumentu za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2022 r. poz. 896, 1933 i 2042), osobiście lub za pośrednictwem posłańca. 1.1.2. Z uwagi na oceniane parametry oferowanego przedmiotu zamówienia, Zamawiający nie przewiduje zastosowania art. 107 ust. 2 ustawy Pzp w zakresie uzupełniania/poprawiania wzoru, o którym mowa w pkt 2.1.1. 1.1.3. W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę w określonym przez Zamawiającego terminie przedmiotowych środków dowodowych, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. 1.1.4. Wykonawca powinien dochować wszelkiej staranności, aby złożone przedmiotowe środki dowodowe były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości . 1.1.5. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji niemodyfikujące ogólnego charakteru umowy zostały określone w § 11 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) stanowiące załącznik do SWZ.