2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov, Část 2 – Stavební práce II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení „Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov“ v budově zadavatele na adrese Nádražní 471/48, 697 01 Kyjov spočívající zejména v přestavbě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové prostupy do fasády a nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií včetně záručního plnění pro zadavatele. Uvedená veřejná zakázka navazuje na již zadavatelem zahájené zadávací řízení s názvem „Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov“, která byla rozdělena na dvě (2) části a to Část 1 – Gastro technologie a Část 2 – Stavební práce. Část 2 – Stavební práce zadavatel v souladu se ZZVZ zrušil. Realizované zadávací řízení je tak opakovaným řízením původního zadávacího řízení „Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov“, Část 2 – Stavební práce. Zadavatel proto upozorňuje, že při realizaci veřejné zakázky tak bude ze strany vybraného dodavatele vyžadována součinnost s vybraným dodavatelem pro Část 1 – Gastro technologie, které vyplývá ze zadávací dokumentace a jejich příloh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45453100 Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení „Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov“ v budově zadavatele na adrese Nádražní 471/48, 697 01 Kyjov spočívající zejména v přestavbě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové prostupy do fasády a nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií včetně záručního plnění pro zadavatele.
Interne Kennung: Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov, Část 2 – Stavební práce II.