2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy drobiu i produktów drobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy drobiu i produktów drobiowych do odbiorców w poszczególnych garnizonach. Przewidziano podział zamówienia na części. Po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewiduje się możliwość zastosowania prawa opcji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewiduje się możliwość zastosowania prawa opcji.