532753-2026 - Ergebnis
Tschechien – Chemische Erzeugnisse – UK 1. LF - Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií a kitů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK 1. LF - Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií a kitů
BeschreibungKonkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS jsou dodávky chemikálií a kitů. Některé dodávky chemikálií a kitů jsou financovány ze zdrojů Evropské unie.
Vorherige Bekanntmachung262593-2023
Interne KennungUK1LF/232084/2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensčtvrtletní potvrzené objednávky - I. čtvrtletí 2026
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodávky chemikálií a kitů