See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor Audit diensten
Beschreibung: Audit diensten in kader van NIS2 compliancy trajecten Toegang tot alle diensten van geaccrediteerde en geauthoriseerde CAB (Confomity Assessment Bodies) in het kader van NIS2 compliancy audits voor alle wettelijk voorziene trajecten (ISO27001, Cyfun, …)
Interne Kennung: 25-CAB-SHIELD-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25-CAB-SHIELD-01 - 1
Interne Kennung: 1