532770-2026 - Wettbewerb
Lettland – Brennstoffe auf Holzbasis – Koksnes granulu piegāde Nautrēnu apvienības pārvaldes iestādēm
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koksnes granulu piegāde Nautrēnu apvienības pārvaldes iestādēm
Beschreibung: Koksnes granulu piegāde Nautrēnu apvienības pārvaldes iestādēm
Interne Kennung: NAP 2026/9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Granulu piegāde Audriņu pagastā
Los: LOT-0002
Titel: Granulu piegāde Nautrēnu pagastā
Los: LOT-0003
Titel: Granulu piegāde Vērēmu pag., Sondori-Šķeņeva
Los: LOT-0004
Titel: Granulu piegāde Vērēmu pag., Makašāni
Los: LOT-0005
Titel: Granulu piegāde Vērēmu pag., Adamova
Los: LOT-0006
Titel: Granulu piegāde Bērzgales pagastā